Вежливост Актуалност Лоялност Експедитивност Надежност Точност Информативност 7-пъти!
  
Чудните мостове, Асенова крепост и Бачковски м-р
1 дни, България, Автобус

Асеновград, Бачково, с. Забърдо

Дати:

29.05.16г.

11.06.16г.

31.07.16г

14.08.16г

08.10.16г.

София - Забърдо - Бачково – София

Цена: 44.00лв.

 

 

 

Отпътуване в 7.00 часа от площад Александър Невски по маршрут София-Пловдив-Асеновград. Посещение на Асеновата крепост. Отпътуване за уникалния природен феномен Чудните мостове - огромни мраморни арки, които свързват двата бряга на река Дълбок Дол. Следобед посещение на Бачковския манастир, основан през 11 век. В главния храм на манастира се пази една от чудотворните икони на Света Богородица в България. Отпътуване в 17.00 часа за София. Пристигане на площад Александър Невски вечерта. 

ОТСТЪПКИ

Деца до 7 години

 

12 лв.

Деца и ученици до 18 години

 

4 лв.

 

Студенти до 25 години

 

4 лв.

ЦЕНАТА ВКЛЮЧВА: Транспорт, посещения на Чудните мостове, Бачковски манастир и Асенова крепост, входна такса за Асеновата крепост, екскурзоводско обслужване на български език, ДДС.
ЦЕНАТА НЕ ВКЛЮЧВА: Входни такси за Чудните мостове и други обекти, посещавани индивидуално, обяд, кафе и напитки, разходи от личен характер.
ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ: Застраховки не са включени в цената. Агенцията не носи отговорност за загуби, щети, закъснения и неудобства, които са породени от независещи от нас причини. В противен случай – при условие, че те са резултат от небрежност на наши служители, отговорността на агенцията е ограничена максимум до пълното възстановяване на заплатената за екскурзията сума.Деца и ученици до 18 години трябва да бъдат придружени от възрастен.Студенти до 25 години: При записване студентите трябва да предоставят студентски документ и да го носят в деня на пътуването. Екскурзията се провежда при минимум 20 записани туристи.

 


гр. София 1000
бул. Ал. Стамболийски 15
тел.: 02 / 986 61 68, 0879 59 55 92
Е-mail: valenti7@abv.bg, info@avivalenti7.com
Skype: valenti7